Życzenia i Prezent - 11 tydzień

0

Drogie Panie,

Z okazji Dnia Kobiet, chcielibyśmy Wam życzyć otulenia przez mężczyzn szacunkiem, miłością  i czułością, otulenia najlepszymi, wymarzonymi i uwielbianymi zapachami, wytchnienia na co dzień, spełnienia od święta i aby każda z Was była częściej uśmiechnięta :)

Przygotowywaliśmy dla Was w prezencie obszar "składniki" abyście od dziś mogły czerpać radość z poszukiwania ulubionych lub nowych zapachów posiłkując się składnikami, które uwielbiacie i na podstawie których możecie dobrać wymarzony zapach. Jest to potężny obszar i naprawdę sporo się nad nim napracowaliśmy. Dodatkowo skomplikowaliśmy sobie pracę aby Wam było łatwiej i precyzyjniej, więc podzieliliśmy składniki według miejsca ich występowania w nutach i dołożyliśmy bazę akordów. Bowiem to, że składnik występuje w zapachu wcale nie świadczy o tym, że będziemy go wyczuwali lub będzie wiodącym. Dlatego na początku każdego obszaru opisaliśmy dodatkowe wskazówki pomagające w odpowiednim szukaniu. Na chwilę obecną wyszukiwanie będzie dostępne z menu rozwijanego na stronie głównej, a w późniejszym okresie także w formie tabelarycznej. Jeżeli popełniliśmy jakiekolwiek błędy to oczywiście jesteśmy otwarci na poprawki i prosimy o ich wskazanie. Baza składników codziennie się powiększa i bedą dodawane nowe.

Dodatkowo tylko w dniu dzisiejszym w prezencie na wybrane zapachy nałożyliśmy mega rabaty :) Jest to informacja tylko dla aktywnych i zarejestrowanych oraz naszej społeczności na Facebooku. Niestety jest jeden malutki minusik, a mianowicie liczba sztuk jest ograniczona.

Życzymy miłego i przyjemnego dnia :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl