Zapach test - 233

8

Zapach - numer roboczy 233

Zapach przeznaczony do testów dla grupy testerskiej, dlatego nie posiada nazwy ani opisu. Nazwa, opisy i pozostałe informacje ukażą sie po pracach grupy.

Prace nad zapachem należy ująć w poniższych punktach:

- Proszę spokojnie przetestować zapach, najlepszą formę naszego zmysłu powonienia mamy rano, najlepszym dniem jest sobota lub niedziela w godzinach dopołudniowych bowiem z zasady jesteśmy zrelaksowani;

- Podczas testu warto notować lub zapamiętywać skojarzenia, będą pomocne w opisie oraz propozycji nazwy;

- Można zaproponować od 1 do 3 propozycji nazwy lub poczekać na inne propozycje i wybrać tę, która najlepiej oddaje ten zapach;

- Proszę przygotować opis zapachu i umieścić w komentarzu, przyjmujemy zasadę min. 200 słów maks. 1000. Aby opis nie przytłaczał swoją objętością, może też być dowolnie zredagowany, czyli do opisu słownego możemy dodać podpunkty, wizualizacje, itp.

- W ostatnim puncie piszemy czy chcemy coś jeszcze od siebie dodać lub czy mamy jakiekolwiek sugestie, propozycje, uwagi itp.

Poniżej znajdują się dane akordów i nut zapachowych dla właściwej identyfikacji poszczególnych elementów zapachu:

proponowana kategoria - damska

Główne akordy

kwiatowy, bzowy, owocowy, świeży, pudrowy

Nuty głowy

Jagoda różowa, Pomarańcza czerwona, Ylang-ylang

Nuty serca

Bez, Jaśmin egipski absolut, Nuty kwiatowe

Nuty bazy

Piżmo, Wanilia, Fasolka tonka

Zaproponowane nazwy:

Spicy Garden

 

Komentarze do wpisu (8)

11 grudnia 2023

“Perfumy w otwarciu są słodkie, balsamiczne. Dla mnie lekko orientalne. Jak olejek do aromaterapii. Dodatek różowych jagód i czerwonej pomarańczy doskonale uzupełnia tę kombinację, lekko ją orzeźwiając. Z pozoru są delikatne lecz pachną upojnie, intensywnie. W pewnym momencie do głosu dochodzą akordy bzu, zapach lekko wibruje, migocze. W ostatniej fazie jest delikatnie dosłodzony kroplą wanilii i tonką, co dodatkowo sprawia, że staje się otulający. Będzie świetnym wyborem na chłodne dni. Sprawdzi się doskonale jako towarzysz zarówno za dnia jak i na wieczorne wyjścia. Jest nietuzinkowy, elegancki. Posiada dobre parametry, jest wyczuwalny na skórze po kilku godzinach.” Wojciech OZ - Lucyna poproszę jeszcze o propozycję nazwy z Twojej strony, po dogłębnym przewąchaniu jakbyś nazwała ten zapach? Jakbyś miała go kupić to jaka nazwa z jednej strony przyciągnęłaby twoją uwagę, a z drugiej oddała woń zapachu?

26 grudnia 2023

Zapach nieco słodki, elegancki. Ponadczasowy. Niezwykle długo jest wyczuwalny na skórze. Początkowo czuć kwiaty , delikatne ale mocne. Orzeźwienie przynosi dodatek jagody i pomarańczy. Na końcu pozostaje sama słodycz, która nie przytłacza, raczej otula. Doskonały na chłodniejsze dni. Wojciech OZ - Julia poproszę jeszcze o propozycję nazwy z Twojej strony, po dogłębnym przewąchaniu jakbyś nazwała ten zapach? Jakbyś miała go kupić to jaka nazwa z jednej strony przyciągnęłaby twoją uwagę, a z drugiej oddała woń zapachu?

29 grudnia 2023

Nie jestem dobra w nazwach ale coś z ponadczasowością, elegancją, pięknem, siłą. Poczekam na resztę osób i spróbuję coś wybrać.

2 stycznia 2024

Propozycja nazwy dla 233 SPICY GARDEN

2 stycznia 2024

Zapach 233 stał się ostatnio moim faworytem, im dłużej go testuję tym bardziej na mnie oddziaływuje, jest jak bujny ogród, w którym rosną aromatyczne kwiaty i zioła. Co jakiś czas wyrastają nowe roślinki by zaskoczyć i uwieść swym aromatem.

17 stycznia 2024

Ten zapach określam jako niejednorodny- mieszanka kwiatów, trochę orientu i słodycz. U mnie spójnie i ładnie nuty przechodzą do kolejnych etapów rozwijania się zapachu i są trwałe.

17 stycznia 2024

Ostatni etap rozwoju zapachu podoba mi się najbardziej- znika trochę duszący początek rozwijając się w bardzo przyjemne łagodne nuty. Trwały.

19 stycznia 2024

Dla mnie nr. 1!!! To jeden z piękniejszych zapachów jakie miałam na sobie. Brawo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl