Zapach test - 231

6

Zapach - numer roboczy 231

Zapach przeznaczony do testów dla grupy testerskiej, dlatego nie posiada nazwy ani opisu. Nazwa, opisy i pozostałe informacje ukażą sie po pracach grupy.

Prace nad zapachem należy ująć w poniższych punktach:

- Proszę spokojnie przetestować zapach, najlepszą formę naszego zmysłu powonienia mamy rano, najlepszym dniem jest sobota lub niedziela w godzinach dopołudniowych bowiem z zasady jesteśmy zrelaksowani;

- Podczas testu warto notować lub zapamiętywać skojarzenia, będą pomocne w opisie oraz propozycji nazwy;

- Można zaproponować od 1 do 3 propozycji nazwy lub poczekać na inne propozycje i wybrać tę, która najlepiej oddaje ten zapach;

- Proszę przygotować opis zapachu i umieścić w komentarzu, przyjmujemy zasadę min. 200 słów maks. 1000. Aby opis nie przytłaczał swoją objętością, może też być dowolnie zredagowany, czyli do opisu słownego możemy dodać podpunkty, wizualizacje, itp.

- W ostatnim puncie piszemy czy chcemy coś jeszcze od siebie dodać lub czy mamy jakiekolwiek sugestie, propozycje, uwagi itp.

Poniżej znajdują się dane akordów i nut zapachowych dla właściwej identyfikacji poszczególnych elementów zapachu:

proponowana kategoria - damska

Główne akordy

kwiatowy, zielony, bzowy, owocowy, świeży

Nuty głowy

Bergamotka sycylijska, Ylang-ylang, Gruszka

Nuty serca

Bez, Praliny, Jasmin egipski absolut

Nuty bazy

Piżmo białe, Drzewo sandałowe, Bursztyn

Zaproponowane nazwy:

Gruszkowa Pralinka

 Wiosenny Bez

 

Komentarze do wpisu (6)

11 grudnia 2023

“Dzisiaj nadszedł czas na test zapachu 231. Za oknem zimowe klimaty, zatem pomyślałam, że zapach zawierający m.in pralinki może się w ten klimat wpasować. Początek zapachu jest słodko-owocowy. Taki delikatny, te owocki są soczyste, dojrzałe. To zapewne mix bergamotki z gruszką. Ja wyczuwam bardziej gruszkę, taką dużą, dorodną, z której po nadgryzienia wypływa pyszny sok. Dodatek magicznego ylang ylang dodatkowo podkręcą atmosferę. Po jakimś czasie możemy poczuć fioletowy bez, ale jest tylko echem. Nie dominuje. Czy czuję pralinki? Mhm...możliwe, że ta leciutka, deserowa słodycz jest ich sprawką. Zapach finalnie pozostaje lekko słodki, bursztynowy, ale nie przesłodzony. Słodycz całkowicie akceptowalna, wyrafinowana. Bardzo mi się spodobał i będę chciała go posiadać w większym wymiarze. Towarzyszy mi już od kilku godzin i wciąż chcę go wąchać.”

29 grudnia 2023

Lucyna poproszę jeszcze o propozycję nazwy z Twojej strony, po dogłębnym przewąchaniu jakbyś nazwała ten zapach? Jakbyś miała go kupić to jaka nazwa z jednej strony przyciągnęłaby twoją uwagę, a z drugiej oddała woń zapachu?

2 stycznia 2024

Propozycja nazwy dla zapachu 231 GRUSZKOWA PRALINKA

17 stycznia 2024

Zapach 213 - nie umiem tak ładnie opisać zapachu, jak Pani Lucyna Opiszę go więc tak, jak umiem i zgodnie z moimi notatkami przy testowaniu zapachów. Lekki, kwiatowy, trochę cukierkowo-landrynkowy, ale nadal przyjemny. U mnie dość szybko ulatuje zostawiając bardzo lekkie echo początkowego zapachu.

17 stycznia 2024

Zapach 213 - nie umiem tak ładnie opisać zapachu, jak Pani Lucyna Opiszę go więc tak, jak umiem i zgodnie z moimi notatkami przy testowaniu zapachów. Lekki, kwiatowy, trochę cukierkowo-landrynkowy, ale nadal przyjemny. U mnie dość szybko ulatuje zostawiając bardzo lekkie echo początkowego zapachu.

19 stycznia 2024

Zapach kojarzy mi się z zimowymi marzeniami o lecie i podróżach. Z jednej strony gruszka i pralinki, z drugiej bergamotka, czy ylang ylang. Piękny, srednio długo utrzymyjacy się. Świeży ale z nutą ciepła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl