Nowy Rok - Whynot

0

Witamy serdecznie nasze miłośniczki i miłośników po raz pierwszy w Nowym Roku:)

Na wstępie chcielibyśmy życzyć wszystkim w Nowym Roku przede wszystkim zdrowia, które jest niezmiernie potrzebne aby w pełni cieszyć się życiem i spełniać marzenia, życzymy również w tym roku okiełznania wszędobylskiej inflacji, dodatkowych zasobów finansowych oraz nowych, ciekawych, porywających i ekscytujących doznań zapachowych :)

Nie od dziś wiadomo, że branża mody nierozłącznie poszukiwała i łączyła swoją pasję upiększania świata z branżą perfumiarską. Wspaniałe marki takie jak Yves Saint LaurentChristian DiorVersace i inne uznawały, iż przepięknym dodatkiem do odzienia ciała będzie również odzienie naszej duszy i zmysłów ekscytującym zapachem. Chociaż te wspaniałe klimaty, niesamowite odczucia i aury tajemniczości towarzyszące minionym czasom w dzisiejszych czasach po części zabrała nam powszedniejąca  komercyjność, to i tak zawsze warto na moment się zapomnieć i delektować chwilą zdobycia nowej kreacji, nowego zapachu i otulić nasze zmysły magią takiej chwili. Bowiem piękne chwile na zawsze pozostają w naszej pamięci.

W tym roku nieco inaczej rozpoczniemy informacyjny rok, nie przedstawimy nowych zapachów ale za to przedstawimy nasze nowe partnerki z firmy Whynot, która projektując i produkując ubrania i odzieżowe dodatki zapragnęła dopełnić swoje kolekcje nietuzinkowymi zapachami. Pozytywne energie i pasje dwóch naszych światów zostały połączone. Posiadając uwielbiany przez kobiety taki produkt jak „Otulacz” wydaje się wręcz nieodzownym aby był otulony aromatem przygotowanym przez Otulonych Zapachem. Zachęcamy nasze miłośniczki do odwiedzenia strony Whynot i zapoznania się zarówno z firmą i jej pełnymi pasji założycielkami, jak i z ofertą, która wykonana jest podobnie jak nasze zapachy z dobrej jakości materiałów i przede wszystkim w naszym kraju.

                                     

Dla naszych miłośniczek Panie z Whynot przygotowały rabat powitalny w wysokości 10% po wpisaniu kodu: OTULENI. My ze swojej strony życzymy udanych zakupów.

W Nowym Roku pozytywnego otulenia i marzeń spełnienia :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl