Nowe zapachy i wiadomości

0

Witamy serdecznie po przerwie wakacyjnej nasze miłośniczki i miłośników:)

Chcielibyśmy równie gorąco przywitać wszystkie nowe miłośniczki i miłośników, którzy dołączyli do naszego wspólnego Świata Zapachów podczas przerwy wakacyjnej. Chcielibyśmy poinformować, iż przerwa wakacyjna to taki okres w którym bardzo mocno zwalniamy tempo, nie realizujemy nowych wdrożeń, nie realizujemy nowych pomysłów i projektów, nie redagujemy newsletterów i wiadomości i generalnie łapiemy oddech :)

Wracając już powoli do naszego rytmu, który będzie nam wszystkim towarzyszył przez następne 10 miesięcy, w tym tygodniu zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy nowe zapachy, których nie zdążyliśmy wprowadzić przed wakacjami. Obserwując proces zakupowy nowowprowadzanych zapachów na próbę zmieniamy dotychczasową koncepcję i nowe zapachy będą najpierw w pojemności 15 ml i dopiero jak zostaną przyjęte i uzyskają pozytywną ocenę zwiększymy pojemność do 50ml:

Dla nich inspirowany zapachem Penhaligon's - Halfeti wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Monikę - ciekawy i na pewno nietuzinkowy zapadający w pamięci zapach;

Dla niej inspirowany zapachem Christian Dior - J'Adore Infinissime na prośbę Pani Iwony - nowość zapachowa z 2020 roku;

Po sugestiach i prośbach naszych miłośniczek będziemy tworzyć dwa kolejne obszary:

- Zapachy odchodzące - gdzie będziemy umieszczać zapachy, które powolutku będą opuszczać nasz Świat Zapachów gdyż jego objętość nie jest niestety nieograniczona, ale za to na pożegnanie dostały "zwariowane" i niczym nie uzasadnione ceny. Po wyczerpaniu zostaną przeniesione do obszaru Zapachów na zamówienie i będą mogły być "wskrzeszone" już tylko na prośbę naszych miłośniczek.

- Kącik miłośniczki (na chwilę obecną to nazwa robocza, ale jeżeli napiszecie, że przypadła Wam do gustu to ją zostawimy) - będzie to obszar gdzie umieścimy komponenty dla bardziej zaangażowanych miłośniczek, które chcą tworzyć własne koncepcje mniej popularne lub będą miały możliwość indywidualnych personalizacji swoich zapachów. Czyli dostaną do dyspozycji flakoniki 15 ml z możliwością uzupełniania po opróżnieniu, buteleczki do próbek 2 ml, zapachy do uzupełniania buteleczek itd. Ten obszar cały czas nabiera koncepcji i znając nasze miłośniczki będzie z pewnością permanentnie rozwijany o nowe pomysły. Zachęcamy do ich podsyłania :)

Koniec lata ostatnimi letnimi zapachami nas oplata :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl