Nowe zapachy i wiadomości

0

Witamy serdecznie nasze miłośniczki i miłośników :)

Zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy w tym miesiącu nowe zapachy do wszystkich obszarów:

Nowe zapachy:

Dla Pań inspirowany zapachem Yves Saint Laurent - Black Opium Illicit Green - przygotowany na prośbę Pani Katarzyny :)

Dla Pań inspirowany zapachem Carolina Herrera - Very Good Girl Glam - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Joannę i inne miłośniczki :)

Dla wszystkich inspirowany zapachem Hermes - L'Ombre des Merveilles - przygotowany na prośbę Pani Kamili :) Ciekawie zestawione składniki.

Dla Pań inspirowany zapachem Hermes - Twilly Eau Poivree - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Karolinę :)

Dla Pań inspirowany zapachem Molinard - Habanita Eau de Parfum - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Rossannę :) Już prawie unikat.

Dla wszystkich inspirowany zapachem Maison Margiela - By the Fireplace - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Iwonę :)

Zapachy oczekiwane:

Dla wszystkich inspirowany zapachem Kilian - Roses on Ice - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Monikę i inne miłośniczki :)

Dla wszystkich inspirowany zapachem Kilian - Rolling in Love - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Patrycję :)

Dla wszystkich inspirowany zapachem Kilian - Black Phantom - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Anię :)

Zapachy na zamówienie:

Dla Pań inspirowany zapachem Shiseido - Ginza Murasaki - upojny, kwiatowo-owocowy zapach, szczególnie polecamy dla poszukiwaczek nut fiołkowych;

Dla Pań inspirowany zapachem Givenchy - Irresistible - zapach lekki, wibrujący, optymistyczny;

Dla Pań inspirowany zapachem Yves Saint Laurent - Libre Intense - wybrzmiewa słodziej, delikatniej i mniej wyraziście aniżeli pierwowzór. Niby Intense ale...;

Dla Pań inspirowany zapachem Dolce & Gabbana - Q - dojrzały, aromatyczny zapach, nie za ciężki i z lekka intrygujący;

Dla wszystkich inspirowany zapachem Montale - Arabians - zapach, który przenosi nas na arabski bazar z bajki Alladyna :) Otula delikatnym orientalnym ciepłem;

Dla wszystkich inspirowany zapachem Kilian - Intoxicated - zapach z kategorii albo uwielbienia albo odrzucenia, bezkompromisowy, uzależniający, mocny i z nutami kawy, a kawa jak ktoś kiedyś powiedział musi być "czarna jak diabeł, czysta jak anioł i słodka jak miłość" w tym zapachu jest to wszystko zaczynając od czarnej butelki, poprzez czystość składników i nut, a na delikatnie gdzieś w głębi wibrującej słodkości kończąc :)

Informujemy, że skład grupy testerskiej został już zamknięty i we wrześniu grupa rozpocznie swoją ciekawą i pełną pasji pracę. Pracom grupy będzie się można przyglądać śledząc bloga poświęconego temu obszarowi.

Wszyscy, którzy używają przycisku "Powiadom o dostępności" powinni mieć w swoim programie pocztowym dodany nasz adres lub stronę do zaufanych. Otrzymujemy sygnały, że informacja o dostępności zapachu nie dotarła, a po sprawdzeniu w 99,9% przypadków okazuje się, że poczta umieściła ją w spamie. Dlatego warto sprawdzić czy informacje generowane przez nasz system faktycznie trafiają do Waszej skrzynki odbiorczej. Pewnie te osoby, które odczytują treść tego Newslettera nie mają z tym problemu, a te które go nie otrzymają to i tak się nie dowiedzą :) Ale próbować i informować zawsze warto.

Chcielibyśmy też przypomnieć (ze względu na dużą ilość zapytań), że nasze puszki aerozapachów 250 ml do automatycznych odświeżaczy pasują do prawie wszystkich automatów dostępnych na rynku, czyli Brise, Airwick, Tesco, Auchan, Carrefour, Kaufland i inne występujące pod markami prywatnymi w dyskontach. Sprawdziliśmy też ceny i nasze aerozapachy są naprawdę dobrze skonfigurowane w porównaniu z jakością oferowaną w sklepach.

Zespół Otulonych Zapachem

* Newsletter ukazuje się w lewym menu na stronie w Aktualnościach Świata Otulonych Zapachem i tam też można prowadzić konwersację, umieszczać komentarze i wymieniać spostrzeżenia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl