Nowe zapachy i wiadomości

0

Witamy serdecznie nasze miłośniczki i miłośników :)

Zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy w tym miesiącu nowe zapachy do wszystkich obszarów:

Nowe zapachy:

Dla niej inspirowany zapachem Paco Rabanne - Fame - nowość zapachowa;

Dla niej inspirowany zapachem Marc Jacobs - Perfect - przygotowany na prośbę Pani Julii :)

Dla niej inspirowany zapachem Giorgio Armani - Sensi - przygotowany na prośbę Pani Moniki :)

Dla niej inspirowany zapachem Prada - Paradoxe - nowość zapachowa dla miłośniczek zapachów z obszaru My Way, L'Interdit (2007) itp.;

Dla niej inspirowany zapachem Chloe - Nomade Absolu de Parfum - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Karolinę :)

Dla niej inspirowany zapachem Chloe - Eau de Parfum Naturelle - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Kasię :)

Zapachy oczekiwane:

Dla niego inspirowany zapachem Diptyque - Philosykos - przygotowany na prośbę Pani Agnieszki :)

Zapachy na zamówienie:

Dla niego inspirowany zapachem L'Occitane - Karite Corse - nowość zapachowa;

Chcielibyśmy poinformować, że przy współpracy z hutą udało nam się zmienić butelkę o pojemności 15 ml tak aby kształtem, wysokością oraz stylizacją można było nawiązać do butelki 50 ml. Tym samym rozwiązaliśmy problemy logistyczne związane z dostępnością i czasowymi niedoborami dotychczasowych butelek pozyskiwanych zza granicy. Obecnie pracujemy jeszcze aby stworzyć nowy rozmiar etykiety do nowej butelki. Dotychczasowe butelki do wielokrotnego napełniania będą jeszcze dostępne w naszej ofercie w obszarze "dodatki".

Po namowach naszych miłośniczek, w obszarze zapachy odchodzące będą też umieszczane końcówki zapachów, które nie posiadają skorygowanej ceny. Aby miłośniczki danego zapachu wiedziały, że zapach kończy swoją pierwotną obecność i mogły sobie kupić ostatnie sztuki na zapas. Do tej pory dowiadywały się o tym po wykupieniu ostatniej sztuki, więc jest to jak najbardziej słuszny wniosek, który ze zrozumieniem zaakceptowaliśmy i wykonaliśmy.

Chcielibyśmy poinformować, że jak co roku przygotowujemy się do ferii zimowych, które będą miały miejsce w dniach 01.02-08.02. Ostatnie zamówienia przed przerwą przyjmujemy w dniu 30.01 czyli najbliższy poniedziałek, a pierwsze realizacje zamówień po feriach będą wysyłane 10.02. Prosimy uwzględnić te terminy w swoich planach zakupowych, szczególnie mając na uwadze zbliżające się Walentynki.

Ferie, ferie, ferie życzymy wszystkim wypoczynku :)

Zespół Otulonych Zapachem

* Newsletter ukazuje się w lewym menu na stronie w Aktualnościach Świata Otulonych Zapachem i tam też można prowadzić konwersację, umieszczać komentarze i wymieniać spostrzeżenia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl