Nowe zapachy i wiadomości

0

Witamy serdecznie po przerwie wakacyjnej nasze miłośniczki i miłośników:)

Chcielibyśmy równie gorąco przywitać wszystkie nowe miłośniczki i miłośników, którzy dołączyli do naszego wspólnego Świata Zapachów podczas przerwy wakacyjnej, a jest ich dość spore grono co nas bardzo cieszy. Chcielibyśmy poinformować, iż przerwa wakacyjna to taki okres, w którym bardzo mocno zwalniamy tempo, nie realizujemy nowych wdrożeń, nie realizujemy nowych pomysłów i projektów, nie redagujemy newsletterów i wiadomości i generalnie łapiemy oddech :)

Wracając już powoli do naszego rytmu, który będzie nam wszystkim towarzyszył przez następne 10 miesięcy, w tym tygodniu zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy nowe zapachy, których nie zdążyliśmy wprowadzić przed wakacjami oraz odpowiadając na prośby, które pojawiły sie podczas wakacji: 

Nowe zapachy:

Dla niej inspirowany zapachem Giorgio Armani - Gio de Giorgio Armani - absolutny unikat z 1992 roku, tzw. Złoty Armani wykonany na prośbę Pani Alicji;

Dla niego inspirowany zapachem Lolita Lempicka - Au Masculin EDP Intense - wykonany na prośbę Pana Piotra;

Dla niego inspirowany zapachem Giorgio Armani - Attitude - zapach unikatowy wykonany na prośbę Pani Moniki;

Zapachy oczekiwane:

Dla nich inspirowany zapachem Serge Lutens - La Dompteuse Encagee - wykonany na prośbę Pani Karoliny;

Dla niej inspirowany zapachem Balenciaga - Florabotanica - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Anię;

Dla nich inspirowany zapachem Montale - Aoud Jasmine - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Beatę;

Dla nich inspirowany zapachem Diptyque - Eau des Sens - wybrany z obszaru zapachów na zamówienie przez Panią Ewę;

Zapachy na zamówienie:

Dla niej inspirowany zapachem Paco Rabanne - Fame - absolutna nowość zapachowa;

Dla niego inspirowany zapachem Paco Rabanne - 1 Million Elixir - nowość zapachowa z tego roku;

Dla niej inspirowany zapachem Cacharel - LouLou - zapach unikatowy z 1987 roku;

Dla niej inspirowany zapachem Carolina Herrera - Very Good Girle Glam - nowość zapachowa z tego roku;

Dla niej inspirowany zapachem Estee Lauder - Pleasures Intense;

Dla niej inspirowany zapachem Kenzo - Amour;

W trakcie wakacji, aby wspomóc naszą społeczność w walce z powracającym wirusem, dla wszystkich aktywnych i zarejestrowanych zgodnie z naszą zasadą, że mogą więcej, do każdego ponownego zamówienia z zapachami nominalnymi dodajemy płyn do dezynfekcji w gratisie. Wspieramy zdrowe podejście do zagrożenia i jak najbardziej rekomendujemy używanie płynu do dezynfekcji, aby cieszyć się zdrowiem i co najważniejsze w naszej wspólnej pasji do zapachów - węchem. Bowiem znaczny odsetek osób najbardziej narzeka na utratę smaku i powonienia. Co dla wielu miłośniczek i miłośników byłoby dużym dramatem, a niestety wiele naszych miłośniczek też już się o tym przekonało. Także chrońcie się, a my w tym chcemy Wam pomóc. Akcję prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów lub końca pandemii.

Chcielibyśmy poinformować, iż uzupełniliśmy po wakacjach obszar aerozapachów plus dodaliśmy kilka nowych zapachów na prośby naszych miłośniczek :)

Wprowadziliśmy podział w obszarze testów i wyodrębniliśmy dwa obszary, jeden to próbki testowe bazujące na inspiracjach zapachów. Obejmujące nowe zapachy i po poprawkach lub uwagach i sugestiach naszych miłośniczek. Drugi obszar przeznaczony jest dla miłośniczek i miłośników, którzy chcą się wyróżniać i być unikatowi, oparty jest na naszych autorskich zapachach, które zrodziły sie w naszej wyobraźni lub zostały nam podpowiedziane przez nasze miłośniczki. Z całą pewnością testowanie i posiadanie perfum z tego właśnie obszaru ma jedną niesamowitą zaletę i niesamowicie poprawia nastrój, tymi zapachami nie otulają się dziesiątki osób dookoła nas :) Otulamy się MY i prawie nikt inny, cóż za niesamowite uczucie :)

Koniec lata ostatnimi letnimi zapachami nas oplata :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl