Nowe zapachy i wiadomości - 23 tydzień

1

Witamy serdecznie

W tym tygodniu przedostatni raz przed wakacjami zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy nowe zapachy. Chcielibyśmy poinformować miłośniczki i miłośników, którzy są z nami krócej niż rok, że podczas wakacji aż do września nie wprowadzamy żadnych nowości zapachowych. Propozycje oczywiście można nadsyłać ale będziemy je analizować dopiero po wakacjach.

Dla niego inspirowany zapachem Loewe - Loewe 7 przeniesiony z obszaru "Zapachy na zamówienie" na prośbę Pana Tomasza :)

Dla niego inspirowany zapachem Gucci - Pour Homme wersja z 2003 roku bardzo poszukiwany zapach przez miłośników klasycznych męskich zapachów;

Dla niego inspirowany zapachem Chopard - Heaven na prośbę Pana Andrzeja :)

Dla nich inspirowany zapachem Jo Malone - Midnight Musk & Amber nowość zapachowa;

Dla niej inspirowany zapachem Issey Miyake - Le Feu na prośbę Pani Agaty :) Ciekawy, nieszablonowy zapach przełamujący konwencjonalne łączenie nut zapachowych i już nieosiągalny;

Po sugestiach i prośbach naszych miłośniczek będziemy tworzyć kolejny mikroświat zapachów pod przewodnictwem Bzu. Prosimy o przesyłanie ciekawych propozycji zapachów z udziałem tego kwiatu oraz opisów jakie zapachy miały by w nim zaistnieć.

Wakacje nadchodzą dużymi krokami otulajcie się na nich nowymi zapachami :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (1)

1 sierpnia 2021

Dzień dobry. W rozmowie telefonicznej uzyskałem zapewnienie, że dostępny będzie zapach Cacharel Eden, podobno pyta o niego nie tylko moja żona ale i inne miłośniczki tego nietuzinkowego zapachu. Czy jest szansa ,że będzie dostępny wkrótce? Zespół OZ: Tak, pracujemy nad tym zapachem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl