Nowe zapachy i wiadomości - 18 tydzień

0

Witamy serdecznie

W tym tygodniu zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy nowe zapachy:

Dla niej inspirowany zapachem Bottega Veneta - Illusione for Her na prośbę Pani Stelli :)

Dla niej inspirowany zapachem Christian Dior - Rouge Trafalgar owocowa nowość z 2020 roku, trudno dostępny, zapach poszukiwany przez miłośniczki :)

Dla nich inspirowany zapachem Tom Ford - Bitter Peach na prośbę Pani Marty :)

Dla nich inspirowany zapachem Montale - Bengal Oud na prośbę Pana Łukasza :)

Na prośbę Pani Teresy wprowadzamy do obszaru opinii przy kodzie zapachu hiperłącze (czyli przenośnik/odnośnik) do opiniowanego zapachu. Teraz przez najechanie myszką na kod zapachu i wciśnięcie lewego przycisku zostaniemy przeniesieni na stronę opiniowanego zapachu aby móc poczytać więcej o szczegółach. Dodatkowo na końcu każdej części opinii umieściliśmy hiperłącza (teraz już wiecie co to słowo oznacza) do poprzednich lub następnych części. Można teraz sprawnie przenosić się pomiędzy obszarami opinii. Jeszcze raz dziękujemy Pani Teresie za proste ale jakże przydatne w codziennym użytkowaniu rady :) Lubimy i jesteśmy otwarci na takie sugestie, gdyż ułatwiają użytkowanie wszystkim miłośnikom naszego wspólnego Świata Zapachów.

Po sugestiach naszych miłośniczek kończymy prace nad poprawą poniższych zapachów i w ciągu kilku dni umieścimy je w obszarze testów do sprawdzenia:

Inspiracja Estee Lauder - Modern Muse Nuit

Inspiracja Estee Lauder - Modern Muse Le Rouge

Inspiracja Viktor & Rolf - Bonbon

Inspiracja Viktor & Rolf - Bonbon Couture

Wiosna, wiosna otulająca ciepłem i radosna :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl