Nowe zapachy i wiadomości - 16 tydzień

1

Witamy serdecznie

W tym tygodniu zainspirowani prośbami miłośniczek i miłośników naszego wspólnego Świata Zapachów wprowadzamy nowe zapachy:

Dla niej inspirowany zapachem Guerlain - Aqua Allegoria Orange Soleia na prośbę Pani Kasi :)

Dla niej inspirowany zapachem Rochas - Alchimie zapach poszukiwany przez miłośniczki :)

Dla niej inspirowany zapachem Dolce & Gabbana - Sicily na prośbę Pani Moniki :)

Na prośbę naszych miłośniczek, ze szczególnym uwzględnieniem próśb Pani Teresy wprowadzamy do opisów naszych zapachów trzy nowe określenia definiujące dany zapach: Trwałość, Projekcja i Intensywność. Wartości wyrażone są na skali od 1 do 10 z dodatkowym opisem oczywiście w naszym stylu np. otula delikatnie - otula mocno. Oceny są wyważone na podstawie testów i w sposób stonowany, gdzie uzyskanie 10 gwiazdek jest wręcz niemożliwe. Jeżeli jakikolwiek zapach uzyskałby taką ocenę np. w trwałości to z pewnością będzie pachnieć przez 2 dni :)

Dodatkowo dodajemy do galerii zdjęcia autorskie naszych zapachów okiem naszego fotografa Patryka, który od początku głównie wykonuje zdjęcia i grafiki na potrzeby Facebooka i Instagrama. Oceny są na tyle pozytywne, że postanowiliśmy umieścić je przy zapachach, które oddają charakter zdjęcia. 

Poniżej zamieszczamy link do zapachu, który posiada już zarówno nowe określenia jak i dodane zdjęcie (mgiełka oddająca charakter nut dymnych tego zapachu iście magiczna):

MYRRH & TONKA Jo Malone perfumy inspirowane tym zapachem - Otuleni Zapachem

Zmiany będą wprowadzane sukcesywnie we wszystkich zapachach. Oczywiście na nowe propozycje ulepszania naszego wspólnego Świata Zapachów jesteśmy otwarci :)

Powolutku wiosna zimę zmienia a my życzymy radosnego zapachami otulenia :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (1)

26 maja 2021

Perfumy prawdziwe cudo niebo na ziemi. Moja partnerka jest zachwycona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl