Nowe zapachy i wiadomości - 13 tydzień

0

Witamy serdecznie,

W tym tygodniu przygotowaliśmy ucztę dla zmysłów męskich i wprowadzamy do naszego Świata Zapachów poniższe perełki zapachowe:

Dla niego inspirowany zapachem Kilian - Dark Lord nowa seria dla Panów.

Dla niego inspirowany zapachem Kilian - Straight to Heaven nowa seria dla Panów.

Dla niego inspirowany zapachem Yves Saint Laurent - Kouros na podstawie zapytań naszej wyszukiwarki.

Dla niego inspirowany zapachem Yves Saint Laurent - Kouros Body na podstawie zapytań naszej wyszukiwarki.

Dla niego inspirowany zapachem Coach - Platinum na prośbę Pana Radosława :) 

Dla niego inspirowany zapachem Carolina Herrera - Bad Boy nowość rynkowa.

Dla niego inspirowany zapachem Cartier - Declaration na prośbę Pana Marka :) 

Dla niego inspirowany zapachem Dolce & Gabbana - K by D & G nowość rynkowa.

W nawiązaniu do zeszłotygodniowego newslettera mamy dla Was dobre informacje:

Otrzymaliśmy wiele próśb po naszym ostatnim newslwtterze o wykonanie płynu, o którym pisaliśmy bowiem dostępność jest dramatyczna w niektórych miejscowościach. Przepracowaliśmy ciężko ostatni okres i mamy przygotowany dla Was do wdrożenia płyn do dezynfekcji. Płyn jest już wykonany i czeka w naszym magazynie na etykiety. Niestety terminy są długie i zastanawiamy się czy nie wykonać etykiet zastępczych na naszej drukarce dla osób pilnie potrzebujących. Płyn jest przez nas przewąchany i wyszedł bardzo ładnie jak na taki produkt. Delikatny dodatek mentholu łagodzi ostry zapach etanolu przy jednoczesnym zaakceptowaniu dominacji nuty alkoholowej. Przetestowaliśmy również odkażanie na rękach, efekt jest również dobry, taki jak na naszą jakość przystało. Nie wysusza nadmiernie skóry jak przy wielu produktach, które mieliśmy możliwość przetestować. Zastosowaliśmy substancje nawilżająco zmiękczające ale staraliśmy się zachować odpowiednie proporcje. Jednakże zalecamy przy częstym stosowaniu używanie kremu w zależności od skóry nawilżającego, regenerującego lub natłuszczającego.

Prosimy wszystkie osoby pilnie potrzebujące płyn do dezynfekcji o indywidualny kontakt, będziemy realizować indywidualne zamówienia na etykietach zastępczych.

Teraz ciekawostka dotycząca koronawirusa i naszego obszaru zapachów. Naukowcy po badaniach stwierdzili, że około 25-30% populacji po zarażeniu koronawirusem traci powonienie (czyli występuje anosomia lub hiposomia). Czyli jak ktoś z Was straci z dnia na dzień poczucie zapachu lub smaku to znak ostrzegawczy, że może być zarażony i czym prędzej powinien wykonać test. Co ciekawe nie występują u tych osób normalne objawy typu gorączka i kaszel ale zarażają innych będąc jeszcze nieświadomymi. 

Trzymamy się razem w tej trudnej sytuacji, dezynfekujemy i otulamy pozytywnymi zapachami :) 

Jak macie jakiekolwiek prośby śmiało piszcie będziemy starać się pomóc, bo walczymy o nas wspólny Świat :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl