Aerozapachy

0

Witamy serdecznie nasze miłośniczki i miłośników:)

Chcielibyśmy poinformować, że po wielu miesiącach starań udało nam się zdobyć brakujący komponent sprowadzany z zagranicy do Aerozapachów. Niestety jeżeli chodzi o niektóre komponenty czy składniki potrzebne do naszej pracy i pasji to sytuacja podczas pandemii delikatnie ujmując nas "nie rozpieszcza". Jednakże otrzymaliśmy bardzo dużo próśb i słów wsparcia abyśmy nie odpuszczali i postarali się ponownie reaktywować ten obszar naszego wspólnego Świata Zapachów, stąd determinacja w nas była duża :)

Stworzyliśmy wspólnie z naszymi partnerami z tego obszaru innowacyjną i nieszablonową formulację do Aerozapachów, które potocznie mogą być nazywane odświeżaczami lub dezodorantami lub produktami w aerozolu. Aktywna mgiełka ze specjalnie dobranego gazu wraz z innymi składnikami "otula" molekuły zapachu aby pozostawały aktywne jak najdłużej. Dzięki temu nawet gdy mgiełka osiądzie na powierzchni to przy kolejnym ruchu powietrza, który muśnie cząstki zapachu ponownie się unosi a aktywne cząsteczki zapachu pieszczą nasze zmysły. Oczywiście każdorazowy efekt zależy od intensywności ruchu powietrza w pomieszczeniu. Zalecamy w przypadku Aerozapachów do automatów aby urządzenia umieszczać jak najwyżej wówczas efekt jest dużo lepszy, a mgiełka potrafi unosić się i rozprzestrzeniać dłużej i dalej.

Nasze puszki 250 ml pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku. Natomiast zapachy do zastosowania ręcznego mają pojemność 150 ml, jako ciekawostka po zmianie nasadki mogą być używane jak dezodorant (ale tylko na odzież).

W pierwszym okresie Aerozapachy będą dostępne na zamówienie ale będziemy obserwować zainteresowanie i w tych zapachach, które będą się cieszyły największą popularnością stworzymy w późniejszym okresie stoki magazynowe aby zapachy były dostępne "od ręki". Natomiast w naszych autorskich zapachach kilkadziesiąt sztuk już mamy na stoku i są dostępne od ręki.

Waszą ulubioną przestrzeń wypełnimy i Aerozapachem ją otulimy :)

Zespół Otulonych Zapachem

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl