Inspiracja zapachu Invictus - Aerozapach - Odświeżacz - 250 ml do automatu

Cena: 16,30 zł 16.30
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Inspiracja zapachu 

Invictus (MDR 291)

Zapach w aerozolu - odświeżacz

250 ml w puszce do automatycznego dyfuzora zapachu 

Zapach do męskich wnętrz ale nie tylko, lekko drzewny odświeżający zapach. Wypełni pomieszczenie aromatem lekkich drzewnych nut w średnio mocnej odsłonie sprawiającej wrażenie czystej i świeżej aury. Mgiełka delikatnie dryfuje w powietrzu. Nawet po opadnięciu na powierzchnię pozostaje zapachowo aktywna i ponownie unosi sie wraz z ruchem powietrza poruszającym sie nad nią. Dla uzyskania najlepszego efektu należy urządzenie umieścić jak najwyżej w pomieszczeniu, wówczas mgiełka będzie przez dłuższy okres czasu unosić sie wraz z ruchami powietrza występującymi w pomieszczeniu.

Sposób użycia:

Wyłącz urządzenie, otwórz i wyjmij stary pojemnik i umieść w koszach na odpady zgodnie z informacją środowiskową, z nowego pojemnika zdejmij nasadkę, włóż pojemnik do urządzenia kierując wylot dyfuzora zgodnie z otworem wylotu zapachu, sprawdź prawidłowe umieszczenie pojemnika w urządzeniu, zamknij urządzenie, ustaw odpowiednią częstotliwość lub czas na urządzeniu, włącz urządzenie i delektuj się otulającą mgiełką rozprzestrzeniającego się zapachu.

Uwaga! Produkt łatwopalny.

Zakup produktu oznacza akceptację poniższych warunków bezpieczeństwa i stosowanie zgodnie z przeznaczeniem.

Produkt należy stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Warunki bezpieczeństwa:

- ZAWSZE TRZYMAJ POJEMNIK Z DALA OD TWARZY!

- produkt działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania sie do oczu natychmiast należy płukać oczy czysta wodą przez kilka minut aż do ustąpienia objawów podrażnienia. Jeżeli objawy nie ustąpią należy zasięgnąć porady lub zgłosić się do lekarza.

- produkt skrajnie łatwopalny; pojemnik pod ciśnieniem; podgrzanie lub wystawienie na otwarte działanie promieni słonecznych grozi wybuchem i możliwością poważnego zranienia lub utraty zdrowia;

- produkt jest łatwopalny, nie wolno stosować przy płomieniach, otwartym ogniu, kuchenkach gazowych, nie wkładać do mikrofalówki itp.

- produkt zawiera alkohol skażony nie nadający się do spożycia, ani do żadnych czynności mających styczność z żywnością i płynami do spożycia;

- produkt zawiera małe elementy, należy chronić przed dostępem dzieci;

- nie wolno produktu aplikować na twarz, oczy, drogi oddechowe, produkt nie może służyć jako odświeżacz jamy ustnej;

- nie wolno stosować na i w okolicach genitaliów;

- nie wolno stosować produktu bezpośrednio na skórę, po goleniu, na rany, otarcia itp.

- nie wolno produktu podgrzewać i wystawiać na działanie promieni słonecznych powyżej 30 stopni Celsjusza;

- nie wolno produktu zamrażać, przechowywać i stosować w temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza;

- nie wolno produktu wyrzucać do kanalizacji, zbiorników wodnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, ujęć wody itp.;

- nie wolno używać produktu niezgodnie z przeznaczeniem i niezgodnie z przyjętymi zasadami i przepisami dotyczącymi użytkowania produktów tej kategorii;

Informacja środowiskowa:

W trosce o środowisko po zużyciu produkt należy umieścić we właściwym pojemniku do selektywnej zbiórki odpadów. Zużytego produktu nie należy umieszczać w pojemniku na odpady mieszane, powinien zostać umieszczony w pojemniku przeznaczonym na odpady metalowe i plastik.

Opinie napisane przez miłośniczki i miłośników tego zapachu (0)

Wszystkie napisane opinie są weryfikowane przez nasz zespół, pod kątem czy zostały wystawione przez osoby, które faktycznie kupiły dany zapach. W ten sposób chronimy nasz portal oraz naszą społeczność i użytkowników przed działaniem botów, trolli internetowych i nieuczciwych praktyk. A osoby czytające opinie mają pewność co do prawdziwości napisanych opinii o danym zapachu. Pełna identyfikacja każdej opinii znajduje się w zakładce "Otuleni Zapachem - opinie" znajdująca się z lewej strony na pasku na górze strony. Zastrzegamy sobie prawo niepublikowania opinii nacechowanych ogólnie pojętym hejtem internetowym, nienawiścią, wulgaryzmami, rasizmem, nietolerancją wobec innych osób, naruszających godność innych osób, brakiem szacunku, pomówieniami i oszczerstwami i tym podobnymi treściami. Jeżeli nie akceptujesz powyższych zasad nie wpisuj opinii. Ze względu na ilość pracy opinie weryfikujemy i publikujemy raz w miesiącu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl