Zarejestrowani i aktywni mogą więcej.

Doceniamy osoby współtworzące nasz wspólny Świat Zapachów

Dlatego w ramach naszego programu "Zarejestrowani i aktywni mogą więcej" oprócz rabatów nasze miłośniczki i miłośnicy, współtworzący naszą społeczność dodatkowo mogą:

- proponować zapachy, które chcieliby aby zagościły w naszym Świecie Zapachów;

- proponować nazwy zapachów autorskich, które wykonaliśmy na ich prośbę. Posiadać swój zapach w swojej nazwie?            Niespotykane :)

- otrzymywać na swoją prośbę niestandardowe pojemności, niedostępne z menu witryny internetowej;

- testować niewdrożone zapachy;

- wnioskować o akcje rabatowe;

- uzyskiwać dodatkowe rabaty na zapachy testowane;

- składać propozycje i pomysły rozwoju naszego Świata Zapachów;

- przesyłać pomysły dotyczące ciekawostek zapachowych;

- współtworzyć treści dotyczące zapachów lub rozwoju;

i posiadają wiele innych możliwości, których nie jesteśmy w stanie wymienić, a pojawiają się w codziennym naszym życiu. Wiele miłośniczek i miłośników już się o tym przekonało :)

Kto z nami obcuje dłużej to wie, że nie "czarujemy marketingowo" dlatego nie jest to obszar dla wszystkich, ale z pewnością dla tych osób, które uwielbiają zapachy, cenią jakość, poprzez zapachy wyrażają siebie, swoją osobowość, potrafią poprawić sobie nastrój dobierając odpowiedni zapach i tak moglibyśmy wymieniać i wymieniać i ... 

Otwieramy i uruchamiamy nowy obszar współpracy w nami dla przedsiębiorczych, którzy potrafią zarażać innych pasją do zapachów i chcieliby zrobić sobie z tego obszaru mały biznes, dorobić do pensji lub rozwinąć skrzydła zostając naszym dystrybutorem. Jeżeli ta propozycja jest właśnie dla Ciebie nie wahaj się z nami skontaktować :) 

Jeżeli w związku z powyższą treścią pojawią się jakiekolwiek pytania, w kontakcie z nami rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl