Płyn do dezynfekcji - 50 ml uzupełniacz do PDD 001

Dezy-Clean
  • promocja
Cena: 3,99 zł 4,97 zł 3.99
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

Produkt posiada zezwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 1241/TP/2020

Uwaga! 

Jest to uzupełniacz do produktu PDD 001

Zawartość należy wlać do buteleczki z atomizerem i wówczas używać zgodnie z przeznaczeniem.

DEZY-CLEAN

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni niemających kontaktu z żywnością o działaniu wirusobójczym (w tym na koronawirusa), grzybobójczym oraz antybakteryjnym.

Pojemność: 50 ml

 

DEZY-CLEAN to specjalistyczny produkt służący do higienicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością, wykazujący działanie wirusobójcze (w tym na koronawirusa), grzybobójcze, jak również antybakteryjne. Błyskawicznie dezynfekuje dłonie oraz powierzchnie, przez co okazuje się niezastąpiony w domu oraz miejscach publicznych.

Zawarta w preparacie gliceryna łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Dodatek mentholu zapewnia łagodny i świeży zapach.

Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia. Nie stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Substancje czynne: Etanol min. 75g/100g

Sposób użycia:

Dezynfekcja higieniczna: 2 x 3ml preparatu wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.

Dezynfekcja chirurgiczna: 2 x 3ml preparatu wcierać 3 minuty i czynność powtórzyć. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Preparat stosować na czyste dłonie.

Dezynfekcja powierzchni: Preparat równomiernie zaaplikować na całej dezynfekowanej powierzchni lub równomiernie rozprowadzić za pomocą chusteczki. Odczekać 60 sekund. Wytrzeć do sucha czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Środki pierwszej pomocy:

W przypadku kontaktu z oczami: Przepłukać oczy przez kilkanaście minut (ok. 15) dużą ilością wody, trzymając powieki szeroko rozwarte. Unikać silnego strumienia, ze względu na niebezpieczeństwo uszkodzenia rogówki. Natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Narażenie inhalacyjne: W razie wystąpienia zawrotów głowy wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, w razie braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza.

W przypadku połknięcia: Wypłukać usta wodą. Nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej. W przypadku wystąpienia nieprzemijających dolegliwości skontaktować się z lekarzem.

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Środki ostrożności: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Numer serii: DC 2120/1

Data ważności: 3 lata od daty produkcji

Data produkcji: 15.05.2020 r.

Tel. alarmowy: Krajowe Centrum Toksykologiczne +48 (42) 631 47 24

Puste, opróżnione opakowania należy poddać unieszkodliwieniu lub recyklingowi zgodnie z obowiązującymi przepisami.  Utylizacją odpadów powinny się zająć wyspecjalizowane firmy.  

Opinie o produkcie (0)

Produkt Dnia
Tylko dziś w takiej cenie
CK ONE Calvin Klein perfumy inspirowane tym zapachem
CK ONE Calvin Klein perfumy inspirowane tym zapachem
49,97 zł 39,98 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl