Zapach test - 236

6

Zapach - numer roboczy 236

Zapach przeznaczony do testów dla grupy testerskiej, dlatego nie posiada nazwy ani opisu. Nazwa, opisy i pozostałe informacje ukażą sie po pracach grupy.

Prace nad zapachem należy ująć w poniższych punktach:

- Proszę spokojnie przetestować zapach, najlepszą formę naszego zmysłu powonienia mamy rano, najlepszym dniem jest sobota lub niedziela w godzinach dopołudniowych bowiem z zasady jesteśmy zrelaksowani;

- Podczas testu warto notować lub zapamiętywać skojarzenia, będą pomocne w opisie oraz propozycji nazwy;

- Można zaproponować od 1 do 3 propozycji nazwy lub poczekać na inne propozycje i wybrać tę, która najlepiej oddaje ten zapach;

- Proszę przygotować opis zapachu i umieścić w komentarzu, przyjmujemy zasadę min. 200 słów maks. 1000. Aby opis nie przytłaczał swoją objętością, może też być dowolnie zredagowany, czyli do opisu słownego możemy dodać podpunkty, wizualizacje, itp.

- W ostatnim puncie piszemy czy chcemy coś jeszcze od siebie dodać lub czy mamy jakiekolwiek sugestie, propozycje, uwagi itp.

Poniżej znajdują się dane akordów i nut zapachowych dla właściwej identyfikacji poszczególnych elementów zapachu:

proponowana kategoria - unisex

Główne akordy

skórzany, drzewny, aromatyczny, kwiatowy, korzenny, tytoniowy

Nuty Głowy

Mandarynka, Bergamotka

Nuty Serca

Skóra, tytoń, Goździk

Nuty Bazy

Paczula, Wetyweria, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe, Drzewo syjamskie

Zaproponowane nazwy:

Magic Man

 

Komentarze do wpisu (6)

11 grudnia 2023

Otwarcie zapachu jest dość ostre, nawet lekko świdrujące w nosie. Pikantne i korzenne. Jak zimowa herbatka z plastrami pomarańczy, w które powbijano goździki. Goździki są bardzo aromatyczne. W tym klimacie jesteśmy przez jakiś czas. Po chwili wyczuwalne są akordy skóry. Jak w ekskluzywnym sklepie ze skórzaną odzieżą. Po chwili zapach lekko się wycisza, ale nadal jest subtelnie korzenny. Dodatek tytoniu lekko go wysładza, ociepla. Perfumy w ostatniej fazie nadal są korzenne, słodko- cierpkie, z akordem drzewnym. Rozgrzewające, idealne na chłodniejsze dni. Zapach nie dla każdego, ale ten kto się zdecyduje na przygodę z nim, nie będzie rozczarowany. Bardzo przyjemnie spędzałoby się czas w towarzystwie osoby tak pachnącej. Przyjemność dla niej i dla niego. Wojciech OZ - Lucyna poproszę jeszcze o propozycję nazwy z Twojej strony, po dogłębnym przewąchaniu jakbyś nazwała ten zapach? Jakbyś miała go kupić to jaka nazwa z jednej strony przyciągnęłaby twoją uwagę, a z drugiej oddała woń zapachu?

29 grudnia 2023

Zapach z cyklu "nietypowe". Tytoń, skóra, ciepło. Korzenny, nieco cierpki, bardzo oryginalny. Zdecydowanie męski.

29 grudnia 2023

Zapach z cyklu "nietypowe". Tytoń, skóra, ciepło. Korzenny, nieco cierpki, bardzo oryginalny. Zdecydowanie męski.

2 stycznia 2024

Propozycja nazwy dla 236 MAGIC MAN

17 stycznia 2024

Bardzo mi się ten zapach podoba. Na początku jakby jodła, mocne nuty zielone, cytryna, na drugim etapie przechodzi w jakby bergamotę. Potem jest mniej cytrusów a zostaje zieleń, lekka sosna .U mnie na ostatnim etapie zapach traci ten piękny jodłowy ogon, ale i tak jest piękny. Dla mnie jest to zapach unisex.

17 stycznia 2024

Ładny zapach, męski, pachnie jak dobrej jakości woda kolońska z korzeniami i ogonem ze skóry. Bardzo oryginalny, spójny- kolejne nuty dobrze się uzupełniają kiedy zapach się rozwija. Trwały. Chociaż lubię takie zapachy to przyznaję rację p.Julii i p.Lucynie, że jest raczej męski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl