Zapach test - 232

5

Zapach - numer roboczy 232

Zapach przeznaczony do testów dla grupy testerskiej, dlatego nie posiada nazwy ani opisu. Nazwa, opisy i pozostałe informacje ukażą sie po pracach grupy.

Prace nad zapachem należy ująć w poniższych punktach:

- Proszę spokojnie przetestować zapach, najlepszą formę naszego zmysłu powonienia mamy rano, najlepszym dniem jest sobota lub niedziela w godzinach dopołudniowych bowiem z zasady jesteśmy zrelaksowani;

- Podczas testu warto notować lub zapamiętywać skojarzenia, będą pomocne w opisie oraz propozycji nazwy;

- Można zaproponować od 1 do 3 propozycji nazwy lub poczekać na inne propozycje i wybrać tę, która najlepiej oddaje ten zapach;

- Proszę przygotować opis zapachu i umieścić w komentarzu, przyjmujemy zasadę min. 200 słów maks. 1000. Aby opis nie przytłaczał swoją objętością, może też być dowolnie zredagowany, czyli do opisu słownego możemy dodać podpunkty, wizualizacje, itp.

- W ostatnim puncie piszemy czy chcemy coś jeszcze od siebie dodać lub czy mamy jakiekolwiek sugestie, propozycje, uwagi itp.

Poniżej znajdują się dane akordów i nut zapachowych dla właściwej identyfikacji poszczególnych elementów zapachu:

proponowana kategoria - damska

Główne akordy

kwiatowy, cytrusowy, bzowy, owocowy, świeży

Nuty głowy

Mandarynka, Nuty wodne

Nuty serca

Bez, Herbata, Jaśmin

Nuty bazy

Drzewo kaszmirowe, Bursztyn szary, Mech

Zaproponowane nazwy:

Green Space

 

Komentarze do wpisu (5)

11 grudnia 2023

“W pierwszych akordach przez moment czuję mandarynkę, ale nie słodką, soczystą, raczej taką w fazie dojrzewania, jeszcze z lekką goryczką. Te perfumy w otwarciu są cierpkie. Po chwili do głosu dochodzą nuty wodne, naprawdę są mocno wyczuwalne. Przymykając oczy można poczuć rozlewiska wodne w otoczeniu kwiatów. Najprawdopodobniej to zasługa bzu i jaśminu. Co do nutek herbacianych wyczuwam je w późniejszej fazie. Herbata, którą czuję jest czarna, taka świeżo zaparzona w imbryczku. W końcówce zapach lekko się wysładza, ociepla, jest bardziej drzewny niż owocowy. Powiedziałabym, że zmierza w stronę unisexu. Według mnie bardzo dobrze będzie wybrzmiewał latem bo jest orzeźwiająco - goryczkowy. Ja zaaplikowałam sobie ten zapach dzisiaj, w mroźny dzień, na długi spacer, skrapiając nim miękki wełniany szal. Byłam ciekawa jak się spisze przy niskiej temperaturze. Pierwsze testy robiłam w domu, w temperaturze pokojowej. W chłodzie był bardziej rześki, ostrzejszy, zmieszany z mroźnym powietrzem dał ciekawą kompozycję, ale ja zachowam go sobie do użytkowania na cieplejsze miesiące.”

2 stycznia 2024

Propozycja nazwy dla 232 GREEN SPACE

2 stycznia 2024

Ojej pierwsze wrażenie pięknie. Momentami Happy Clinique . Delikatne kwiaty pomieszane z morska bryzą. U mnie niestety zapach nie utrzymuje się zbyt długo staje się ledwo wyczuwalny a jestem fanką zapachów z ,,ogonem" wiec to dla mnie kluczowy aspekt. Dla wielbicielek delikatnych zapachów bedzie idealny mogę natomiast zmienić zdanie co do trwałości po nabyciu dużego opakowania.

17 stycznia 2024

Bardzo ładny , świeży, zielony i kwiatowy zapach. Lekki. U mnie pierwsze akordy są najładniejsze, potem zapach po niezbyt długim odpływa , aby zmienić się w bardziej ziemisty, ale nadal lekki. Fajny.

19 stycznia 2024

U mnie niestety zapach szybko się ulotnił. Początkowo czulam cytrusy. Później mech. Ciekawe, nie słodkie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl