Czas realizacji indywidualnego zamówienia

Indywidualne zamówienia

W przypadku indywidualnych zamówień czas realizacji jest określany po sprawdzeniu możliwości realizacji zamówienia Klienta i jest konsultowany z Klientem. Jest wiele czynników, które mają wpływ na realizację indywidualnego zamówienia począwszy od sprawdzenia czy zapach został już kiedykolwiek przez nasz zespół stworzony, czy zapach znajduje się na listach zapachów w świecie perfumeryjnym lub czy zapach jest tworzony według receptury Klienta.

Przy wariancie, że zapach był już stworzony przez nasz zespół standardowo czas realizacji wynosi do 4-5 tygodni.

Przy wariancie, że zapach znajduje się na listach zapachów w świecie perfumeryjnym ale nie był stworzony przez nasz zespół standardowo czas realizacji wynosi 5-7 tygodni.

Przy wariancie, że zapach jest tworzony według receptury Klienta czas jest uzależniony od skomplikowania receptury oraz zestawionych składników (czasy dostępności niektórych składników szczególnie w 100% naturalnych nie są zależne od nas) i ustalany jest z Klientem w trybie roboczym po indywidualnych konsultacjach.  W przypadku bardzo skomplikowanych receptur lub bardzo trudnych do wykonania za względu na zastosowanie specyficznych i trudno osiągalnych składników zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl